Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Medyum | İletişim : info@medyumlarinmedyumu.com
Home / Medyum / Medyum

Medyum

Medyum kelime anlamı itibariyle latince kökenli olup aslen “medium” kelimesinden dilimize geçmiştir. Medyum kelime anlamı itibari ile ortada anlamına gelmektedir. Bu kelime ortalıkta dolanan anlamıyla kullanılmamaktadır. Ortada kelimesi ile anlatılmak istenen şey, 2 dünya arasında duran ve bu 2 dünya arasında bağlantı kurabilen kişi belirtilmek istenmiştir. bu 2 dünya yaşayan faniler dünyası ile ruhlar dünyasıdır. Biliyorsunuz ki her canlı bir gün ölümü tadacaktır.

Fakat ölüm dediğimiz şey sadece bedensel gerçekleşen bir olgudur. Ruhun bedeni terk etmesi işlemine ölüm diyoruz. Beden ölür fakat ruhlar yaşamaya devam ederler. Bu ruhları normal insanlar göremezler ve onlar ile iletişime geçemezler. Medyumlar ALLAH tarafından bu yetenekler ile donatılmış kişiler olup, ruhlar ile iletişime geçebilir ve onlarla konuşabilirler. Medyumları diğer insanlardan ayıran bir başka özellikleri ise dünya’da birlikte yaşadığımız fakat normal insanlar tarafından pek te sık görünmeyen cinler, periler ile de iletişim kurabilmeleridir.

Medyumlar duru görüş yetenekleri sayesinde dünyayı 3 boyutlu olarak görürler. Normal insanlar 2 boyutlu görüş açısına sahip oldukları için, olayların altında yatan gerçek nedenleri göremezler ve bütün olaylara yüzeysel bakarak sadece kendi düşündükleri şekilde olduğunu zannederler. Medyumlar size normal gelen bir olayın, hiç düşünmediğiniz şekilde başka bir nedenden dolayı olduğunu görür ve ona göre bir çözüm üretebilir. Bu özellikleri de medyumları diğer insanlardan farklı kılan özelliklerindendir.

Medyum kaybolan eşyaların yerini bulabilir, vücudunuzda bulunan bir sağlık sorununun fiziksel bir sorun değil de, cinler tarafından yapılmış bir olay olup olmadığını anlayabilirler. Bunun dışında kendilerini geliştirdikleri zaman büyü yapabilir ve yapılmış olan büyüleri bozabilirler. Büyü yapma yeteneği sonradan öğrenilebilecek bir kazanımken, medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir. ALLAH tarafından herkese nasip edilmeyen bir yetenek olan medyumluk kişinin seçilmiş bir insan olduğunun göstergesidir.

Medyum yeteneğini doğru kullandığı sürece ALLAH’ın takdirini kazanan kişidir. Medyumluk bir meslek kapısı değildir. Bunu meslek kapısı haline getirenler insanların kendileridir. Medyumlar insanların sorunlarını çözmek ve onlara destek olmak için bu yetenek ile donatıldıklarını unutmadan hareket etmelidir. İnsanların kötülüğüne yapılan eylemler hiç bir zaman ALLAH katında hoş görü ile karşılanmaz. Medyum bunun bilinci ile hareket etmelidir. Günümüz medyumları maddi menfaatler doğrultusunda hareket etmekte ve ahireti hiç düşünmemektedir. İnsanların kötülüğüne büyüler yapmakta, yuvalar yıkmakta, insanların sağlıklarıyla oynamaktadır.

Ben böyle bir medyum olmadığımı belirtmek isterim. 30 yıllık medyumluk hizmeti veriyorum ve bu zamana kadar binlerce hasta ile çalıştım. Yapmış olduğum çalışmalar tamamiyle rahmani çalışmalar olup, şeytani işlere bulaşmadığımı belirtmek isterim. Bana gelmeden önce bu yazımı okumanızı ve bana öyle gelerek derdinizi anlatmanızı tavsiye ediyorum. ALLAH yar ve yardımcımız olsun…

Not: İletişim için mail adresim ve telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz. Fakat mail kontrol sıklığım pek fazla değil telefonla ulaşmak sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

 

Check Also

İzmir

İzmir Medyumları arasında ilk sırada yer alan İzmir’in en iyi medyumu ve Türkiye’nin en iyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir