Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Azerbaycan Medyum Hizmeti | İletişim : info@medyumlarinmedyumu.com
Home / Medyum / Azerbaycan

Azerbaycan

Medyumların medyumu olarak kardeş ülke olarak adlandırdığımız Azerbaycan’da her türlü manevi rahatsızlıklarınızda işlem yapmaktayım. Türkiye’de olduğu gibi Azerbaycan’da yaşayan kardeşlerimize’de her türlü konuda hizmet ve destek vermekteyim.

30 seneyi aşkındır medyumluk yapıyorum. Mardinli bir ailenin 7. ve en son çocuğu olarak dünyaya geldim. Babamın Dedesi tarafından el aldığım söylenir. Kendisi Mardin’in en ünlü hocalarından Ebu Ziya Müfreddin olarak adlandırılır. Mardin’de namını bilmeyen ve tanımayan yoktur. Benimde ondan el aldığım söylenir. Medyumluk yeteneğimi 7 yaşında keşfettim. Rüyamda gördüğüm şeylerin ertesi gün birer birer gerçekleştiğini görünce çocuk olarak çok şaşırmıştım.

Komşumuzun yüzüğü kaybolmuştu ve bize de haber vermişti, bulursanız getirirsiniz diye. Olayın akşamında rüyamda komşunun yüzüğünün bir ağacın altında olduğunu gördüm. Sabah uyandığımda rüyamda gördüğüm ağacın yanına gittim ve yüzüğün gerçekten orada olduğunu gördüm. Ondan sonra hikayem başlıyor işte, 9 yaşında Kuran-ı Kerimi hatmettim. İlerleyen yaşlarımda yeteneklerimin farkına vararak daha derin konularda ilmi araştırmalar yaptım ve kendi yeteneklerimin farkına vararak onları daha da geliştirdim. 13 yaşına geldiğimde ise adım Mardin sınırlarını aşmış ve komşu şehirlerden insanlar beni ziyaret edip bazı konularda yardım istemeye başlamışlardı.

Aile içi sorunlar yaşayanlar, sevgilileri ile ayrılanlar, cin musallatına maruz kalmış kişiler, tanıdıkları kaybolanlar, rızk arttırmak ve şans açtırmak isteyenler, kısmeti kapalı olanlar ve daha nice sorunla karşılaşan insanlar bana gelerek sorunlarına çözüm buldular. Türkiye ve Yurt dışından gelen insanlar bende dermanlarını bulup, evlerine geri döndüler. Şuan İstanbul’da ikamet etmekteyim. Sizler Azeri kardeşlerim yukarıda saymış olduğum ve benzeri sorunlarınız da bana başvurabilirsiniz. ALLAH’ın izni ile çözemeyeceğim sorun ve sıkıntı yoktur. Yeter ki ALLAH nasip etsin. Sevgilerimle

Check Also

Ankara

Medyumların Medyumu Ankara Medyum olarak hizmetinizde. Yapmış olduğu güvenilir bakımlar ve gerçek medyum olarak uygulamış …

2 yorumlar

  1. Adresınız nerdebende istanbuldYım telegon nonuzu alabilırmıyım

  2. mrb
    bende yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir