Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Resimle Ayırma Büyüsü | İletişim : info@medyumlarinmedyumu.com
Home / Büyüler / Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü ayrılmasını istediğiniz 2 kişinin fotoğrafları üzerinden çeşitli ritüeller uygulanarak yapılan bir soğutma büyüsü çeşididir. Bu büyü ile tasvip etmediğiniz bir ilişkiyi ya da evliliği bitirebilirsiniz. Bu büyüyü genellikle sevdiği kişi başkasıyla evlenen insanlar, oğlunun ya da kızının tasvip etmedikleri bir kişiyle evlenmesini istemeyen ebeveynler yaptırmaktadır. Bu büyü kara büyü sınıfında bir büyüdür.

Bu büyü ile 1 hafta gibi kısa bir sürede istemediğiniz bir ilişkiyi kolayca bitirebilirsiniz. Büyü yapımında kişilerin bilgileri ve fotoğrafları kullanılmaktadır. Kişinin ihtiyaç duyulan bilgileri adı, anne adı doğum tarihi ve bunun dışında kişilere ait fotoğraflar kullanılır. Kişiye ait fotoğrafın üzerine kişilerin bilgileri yazılarak bu fotoğraflar bir makas yardımı ile ortadan ikiye kesilir ve üzerlerine 7 damla sirke dökülür. Sirke dökülürken her damlada ……. duası okunur ve fotoğrafların üzerine üflenir. Bu işlem bittikten sonra kesilen fotoğraflar içinde arapça dualar yazan beyaz bir bezin üzerine konarak 2 fotoğrafta ayrı yerde olacak şekilde 2 farklı ağacın dibine gömülerek yine gömülen toprağa sirke dökülmek suretiyle 1 hafta beklemeye geçilir. 7. günün sonunda gece vakti fotoğraflar ağaç dibinden çıkarılır ve yakılarak yok edilir.

Bu ritüel bitiminde istemiş olduğunuz iki kişi bir daha birleşmemek üzere ayrılırlar. Resimle ayırma büyüsü insanların sıklıkla tercih ettiği büyüler arasındadır. Bu büyüyü yapmak ise her medyumun harcı değildir. Bu büyüyü yaptığını iddia eden bir çok medyum vardır fakat hepsi bu büyüyü tam anlamıyla yapamaz. Yanlış yapılan bir resimle ayırma büyüsü ayrılmasını istediğiniz çiftin birbirlerine daha da yakınlaşmasını sağlar. Bu yüzden resimle ayırma büyüsü yaptıracağınız medyumu iyi seçmelisiniz. Ben medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir bu işi yapıyorum ve büyüler konusunda son derece tecrübeli bir medyumum.

Check Also

Büyü Bozma

Büyüler orta çağdan beri normal yollar ile elde edemediğimiz şeyleri elde etmek ve amacımıza ulaşmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir