Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Büyü Bozan Medyum | İletişim : info@medyumlarinmedyumu.com
Home / Büyüler / Büyü Bozma

Büyü Bozma

Büyüler orta çağdan beri normal yollar ile elde edemediğimiz şeyleri elde etmek ve amacımıza ulaşmak için büyücülere ve medyumlara yaptırılan işlemlerin adıdır. Büyüler ile iyi ya da kötü çeşitli işlemler yapılabilir. Büyüler ile kişiyi kendinize aşık edebilir, giden bir kişiyi geri getirebilir, şansınızı arttırabilir bunlar iyi niyetli örneklerimiz. Kötü niyetle yapılan büyüler de ise kişiyi sağlığından edebilir, kişiyi sevdiğinden ayırabilir, kişinin ailesi ile arasının bozulmasına neden olabilirsiniz. İnsanlar özellikle üzerlerin de bulunan kötü büyüleri kaldırmak için medyumlara ve büyücülere başvururlar.

Medyumların medyumu olarak 30 seneyi aşkın süredir, medyumluk hizmeti veriyorum. Rahmani medyumlar sınıfında bir medyum olarak kutsal kitabımız ve hak kitap Kuran-ı Kerim ışığında dualar ve esma-i husnalar ile çalışıyorum. Çalışmalarımı sizlerle birlikte gerçekleştiriyorum. Sizlere vereceğim duaları ve esma-i husnaları birlikte okuyarak üzerinizde bulunan negatif enerjileri ve büyüleri kaldırıyorum. 30 yıllık medyumluk hayatımda bir çok büyülenmiş kişi ile karşılaştım. Bu büyüye maruz kalan insanları tedavi ederek normal yaşantılarına dönmelerine vesile oldum. Büyü bozmak için önce kişinin üzerinde bulunan büyünün tam ve net olarak tespit edilmesi gerekmektedir. Hastalığa doğru teşhisi koymazsak, doğru bir tedavi uygulamak mümkün değildir. Bu yüzden söylediğim gibi öncelikle büyünün ne tür bir büyü olduğu nasıl ve kim tarafından yapıldığı önemlidir. Çünkü her büyünün kendine göre bir yapma ve bozma ritueli vardır. Bütün medyumlar büyü bozamazlar. Çünkü büyü yapmak ve bozmak gerçekten ilmi ve dini bir bilgi gerektirir.

Günümüzde ilim sahibi gerçek bir medyum bulmak gerçekten zordur. Çünkü piyasada bulunan medyumların çoğu sahtekar medyumlardır. Bu sahtekar medyumların  amacı insanların manevi duygularından faydalanarak onları dolandırmak ve paralarını almaktır. Bu yüzden bu kişilerin tuzağına düşmemenizi temenni ediyorum.

Check Also

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü ayrı çiftleri birleştirmek için kullanılan büyülerin başında gelmektedir. Her kesim tarafından farklı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir