Medyumlar
Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Ankara Medyum
Gideni Geri Getirme Büyüsü
Büyü Yaptırmak İstiyorum
Medyum
Medyumlar
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Mardin Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyum
Medyumlar
Güvenilir Medyumlar
Gerçek Medyumlar
Medyum Yorumları
İstanbul Medyumları
İzmir Medyumları
Medyum
Medyumlar
Büyücüler
Büyücü
En iyi Büyücüler
En iyi Büyücüler Listesi
Büyücülerin Telefon Numaraları
Türkiyenin En İyi Büyücüleri
İzmir Büyücü Arıyorum
Büyücü Arıyorum
Ankara Büyücü Arıyorum
İstanbul Büyücü Arıyorum
Ermeni Büyücüler
Mardin Midyat Büyücüleri
Garantili Büyücüler
Gerçek Büyücüler
Büyücü Numaraları
Gerçek Büyücü Arıyorum
İstanbuldaki Ünlü Büyücüler
İzmirdeki Ünlü Büyücüler
Ankaradaki Ünlü Büyücüler
Güvenilir Medyumlar
Güvenilir Medyum
Güvenilir Medyum arıyorum
İstanbul Medyum
Mardin Medyum
Medyum
İzmir Medyum
Medyumların Sırları | İletişim : info@medyumlarinmedyumu.com
Home / Blog / Medyumların Sırları

Medyumların Sırları

Medyumların dünyası gerçekten de sırlar ile doludur. Çünkü onlar normal insanlardan farklı yaratılmışlardır. Normal insanlarda olmayan duru görü onlarda mevcuttur ve onlar sizlerin göremediklerinizi görürler. Sizler dünyayı 2 boyutlu görürken onlar olayların altında yatan gerçekleri görebilmek için 3. boyuta ulaşırlar. Özel yetenekleri sayesinde ruhlar dünyası ile bağlantı kurabilirler ve ölmüş kişilerle konuşabilirler. Bunun dışında ruhani varlıklar adını verdiğimiz cinler, periler gibi varlıklarla da iletişime geçip onları kontrol altına alarak, istediklerini yaptırabilirler. Bu yetenekleri sayesinde normal insanların yapamayacakları bir çok şeyi yapabilirler. Bu medyumun niyetine bağlı olarak iyi ya da kötü işler yapabilecekleri anlamına gelmektedir.

Medyumlar’da insan oldukları için yaptıkları işlemlere ve niyetlerine göre ikiye ayrılırlar. Rahmani medyumlar ve şeytani medyumlar olarak sınıflandırılılar. Rahmani medyumlar müslüman cinler vasıtası ile insanların sağlık ve ruhsal sorunlarını çözmek için işlem yaparlar. Şeytani medyumlar ise insanlara iradesi dışında işlem yaptırmak suretiyle işlerini yaparlar ve kara büyü sınıfında büyüler ile insanlara zarar verirler.

Medyumların sırları bunlarla da bitmiyor. Onların yeteneklerinden doğru şekilde faydalanan ülkeler var. Bu ülkelerin başında bulgaristan geliyor. Bulgaristan da medyumlara devlet memurluğu bile veriliyor. Bunun yanı sıra kgb,cıa,fbı gibi kurumlarında bünyelerinde çalıştırdıkları medyumlar mevcut. Kayıp eşyaların bulunmasında bu sayede cinayetlerin dahi çözülmesinde medyumlar aktif rol oynamaktalar. Hatta ve hatta şaşıracaksınız fakat dünyanın önemli ülke liderlerinden birinin ülke yönetimini medyumlardan aldığı bilgiler dahilinde yönettiği bile söylenmekte.

Medyumlar böyle insanlar fakat günümüzde medyumluk, falcılıkla ve büyücülükle sıkça karıştırılmakta. Bu ayrımı yapabilmek için karşınızda bulunan kişinin meziyetlerine ve dini bilgisine bakmalısınız. Bu sayede onun medyummu yoksa sıradan bir falcı ya da büyücü olduğunu çözebilirsiniz. Medyum dediğimiz kişi hem dini bilgiye sahip olmalı, hem insan psikolojisinden anlamalı hem de sprituel konularda bilgi birikimi sahibi olması gereken kişidir. Kısacası medyumlar gerçekten özel insanlar. Ben Medyumların medyumu olarak bana ALLAH tarafından verilen bu özel yeteneğimi insanların iyiliği konusunda kullanmamın gerekliliğinin farkında biri olarak çalışmalarıma devam ediyorum.

Check Also

Kaliteli Medyum

Kaliteli Medyum yapmış olduğu işlerde almış olduğu olumlu sonuçlar ile kendisini ispatlamış ve kalitesini belli …

3 yorumlar

  1. Hocam esimle ciddi sorunlar yaşıyoruz bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

  2. Arzula suleyman arasindaki iliskiyi ortaya cikarmak istiyorum

  3. Gercegi ortaya cikarmak istiyorum enistem bacimi aldatiyor bu gercegi ortaya cikarmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir